Jeżeli rozchodzi się o wszelkiego rodzaju usługi Netia nie ma sobie równych.

Bardzo wielu przyjaciół wypytuje mnie, jaki jest mój ulubiony dostawca internetu w ostatnich latach. Moi znajomi korzystali z sporej ilości i, nie każdy z nich się należycie sprawdził. Zawsze wtedy mówię bez najmniejszych wątpliwości, że to Netia. Jeżeli chodzi o wszelkiego typu usługi Netia nie posiada sobie równych. Posiadam w mieszkaniu troje dzieciaków, z pewnością każdy rodzic wie, że niekiedy potrzeba chwili odskoczni, podczas której będziemy mogli na przykład wziąć kąpiel czy dokończyć przyrządzać obiad. Ja oraz mój mąż wspomagamy się wtedy rozmaitymi bajkami w telewizji, a dzięki szerokiej ofercie telewizyjnej mamy do dyspozycji wyjątkowo wiele kanałów przeznaczonych dla pociech w przeróżnym wieku, też tych najmłodszych. Ponadto sami dzięki Netii posiadamy dojście do rozmaitych kanałów filmowych, możemy również skorzystać z nagrywarki, jeśli zdąży się nam przeoczyć jakiś film lub odcinek uwielbianego serialu.

Na pewno globalna sieć internet Netia również posiada w swojej własnej ofercie usług.  Najstarsza córka bardzo często przeszukuje strony www z wpisami naukowymi i dużo czyta, pisze publikacje w internecie, dostęp do globalnej sieci internet jest dla niej bardzo istotny. Nigdy nie marudziła na to, iż połączenie jest zbyt wolne. A dodatkowo zawsze jeżeli przeszukuje różne promocje Netia mnie nie potrafi zawieść. Znajduję w ich rozległej ofercie pełno korzystnych możliwości. Wszelkie awarie firmy Netia występują, z pewnością, ale bardzo rzadko.

Serwis obsługi szybko nam pomaga za każdym razem, kiedy dojdzie do jakiejś usterki. A dodatkowo kiedy raz mąż zapomniał uiścić miesięczny rachunek i zablokowano nam wszystkie usługi, wystarczył jeden telefon oraz gwarancja, iż przelew zostanie wykonany jeszcze tego samego dnia, a po 5 minutach znów mogliśmy radować się dostępem do internetu.

Zobacz: internet netia